Drodzy Rodzice,

w ramach innowacji logopedycznej, o której wspominałam już na szkolnej stronie internetowej (odsyłam Państwa do tekstu w zakładce „LOGOPEDA/Innowacja logopedyczna”), polecam wszystkim ćwiczącym dzieciom bajkę logopedyczno – terapeutyczną „U dentysty”. Ćwiczenia, które podnoszą sprawność artykulacyjną dziecka wcale nie muszą być nudną i ciężką pracą. Bajka logopedyczna nie tylko usprawni funkcjonowanie narządów artykulacyjnych Waszych Pociech, ale również zmusi do myślenia, refleksji oraz zastanowienia się nad postępowaniem bohaterów bajki…. a w konsekwencji także i swoim.

PS Ćwiczcie z lusterkiem – tak, by dziecko miało możliwość wyćwiczenia sprawnych, szybkich i celowych ruchów narządów artykulacyjnych.

UWAGA!

Proszę, aby dzieci, które mają tendencję do „wysuwania” języka z jamy ustnej nie wykonywały ćwiczeń z tej bajki.

Życzę Państwu spokojnych, a przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych, Iwona Włodarczyk

Załączniki:
Pobierz plik (U denstysty.docx)U denstysty.docx[ ]1749 kB