Drodzy Państwo,

w obecnej sytuacji możemy powiedzieć, że dzieciaki nieco „zgubiły” drogę do szkoły.

Spróbujmy ją więc na nowo „odnaleźć” – zapraszam do pobrania logopedycznej gry, w której motywem przewodnim jest wesoły autobus zawożący uczniów do szkoły.

Proszę pobrać grę z głoską, nad którą pracowaliśmy (i dalej pracujemy, tylko że w nieco innej formie).  Do gry potrzebne będą pionki i kostka.

Pamiętajmy, aby zwracać uwagę na to, by każda głoska – nie tylko ta ćwiczona obecnie, była przez Wasze Dzieci artykułowana dokładnie.

Mam nadzieję, że zaproponowana przeze mnie gra logopedyczna będzie dobrym pretekstem do wspólnie spędzonego czasu. Połączmy więc przyjemne z pożytecznym!

Uwaga!

Zachęcam, by w grę z ćwiczeniami do głoski „r” grali uczniowie, którzy nie wypowiadają jeszcze tej głoski. Niezależnie od etapu terapii, na którym obecnie się znajdujemy.

Życzę miłej zabawy!