Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.

3 grudnia z workiem pełnym prezentów do naszego przedszkola przyjechał św. Mikołaj. Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich dzieci. Zanim jednak pojawił się św. Mikołaj, dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Opowieść wigilijna”. Mali widzowie z przejęciem śledzili historię skąpca, który w swoim życiu cenił tylko pieniądze i nie zauważał jak wiele przez to traci. Na szczęście starzec w porę zrozumiał jak błędna jest jego wizja świata, zmienił swoje nawyki i otworzył serce na innych ludzi. Po przedstawieniu, do sali wszedł długo oczekiwany św. Mikołaj. Dzieci z wielką radością przywitały gościa, który wysłuchał piosenki  skierowanej specjalnie dla niego. I nastała długo oczekiwana chwila: Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom wspaniałe prezenty. Było coś do zabawy i coś słodkiego do zjedzenia.

Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

Tekst: J. Kiędracha