Informacja dla uczniów i rodziców

W związku z sytuacją epidemii covid 19 , nauka prowadzona jest zdalnie. Tak
jak napisałem wcześniej w harmonogramie zadania z wf , które wysyłam należy
odsyłać na mój adres e-mail. Odesłane zadania będą ocenione i zwrotnym e-mail
uczeń zostanie poinformowany jaką ocenę uzyskał. Niektórzy uczniowie się starają i
odsyłają prace i za to dziękuje, ale są uczniowie od których nie otrzymałem żadnej
pracy i bardzo proszę o mobilizacje i wysłanie zaległych prac. Proszę aby prace
wysyłane były w całości jak zostały zadane a nie w kawałkach to bardzo usprawni
ocenianie i szybciej dowiecie się jaką macie ocenę . Pozdrawiam wszystkich i życzę
Zdrowych Wesołych Świąt uczniom i rodzicom .

Piotr Ciszewski

Drodzy Rodzice,

w tym specyficznym dla nas wszystkich czasie, będę się starała sukcesywnie zamieszczać w nowej zakładce e-logopedia materiały do ćwiczeń z Waszymi Pociechami w domu. Bardzo proszę, byście Państwo nie zapomnieli o tym, aby utrwalać dotychczasowe ćwiczenia z zeszytów do zajęć logopedycznych, jak również pobierać nowe, polecone przeze mnie materiały i wykonywać je ok. 15-20 minut – codziennie. Wybierajcie tylko te, które dotyczą głoski, nad którą pracowaliśmy do tej pory. Taka systematyczność pracy pozwoli nam wspólnie osiągnąć sukces w postaci prawidłowej realizacji ćwiczonych przez nas głosek.
Życzę Państwu dużo zdrowia oraz wytrwałości :-)

Pozdrawiam serdecznie, Iwona Włodarczyk

Drodzy Uczniowie!

Bardzo proszę, abyście weszli w zakładkę Strefa Ucznia, później Zadania do wykonania w domu i tam wybierzcie swoją klasę.

W zakładce znajdziecie zadania z poszczególnych przedmiotów, które należy wykonać w domu.

Życzę wytrwałości w tym trudnym czasie, dużo zdrowia i powodzenia podczas wykonywania domowych prac :-)

Gdybyście mieli jakieś pytania, piszcie do mnie na messengerze lub na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam!

Ewa Żaba

#Zostańwdomu

W poniedziałek 2 marca lasy Va i VIa uczestniczyły w warsztatach na temat tolerancji prowadzonych przez Grupę Aktywni w Krakowie.